Zapraszamy na kolejny sezon DeNews – 2018/2019 – UKRYTA MĄDROŚĆ

A Mądrość jest jak drogocenna perła, za którą wszystko się oddaje


Życie stawia nam pytania. Kim jestem? Jak podejmować dobre decyzje? Jak sobie radzić, gdy świat wymusza ustępstwa każdego dnia? Jak zachować pokój serca? Jak ogarnąć problemy, lęk, cierpienie, emocje, myśli, potrzeby, błędy, namiętności? Jak odnaleźć orientację w złożoności życia? Jak się kłócić, gdy kłótni uniknąć się nie da? Jak żyć pełnią życia? I jak iść ku jesieni naszych dni?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania ukryte są w mądrości Bożego Słowa. Słowa, w którym możesz odnaleźć siebie i obrać właściwą drogę w życiu. Biblia podsuwa ci Słowo, które jeśli przechowasz w sercu swoim, to Ono przemieni twoje postrzeganie świata. Odnajdziesz odpowiedzi, o których nigdy byś nawet nie pomyślał.

 

UKRYTA MĄDROŚĆ, to cykl dziesięć spotkań raz w miesiącu w Parafii Zesłania Ducha Świętego na które serdecznie Cię zapraszam.

ks. Jacek Laskowski

Więcej słowa w tym duchu

ks. Jacek Laskowski

Człowiek. Ksiądz. Człowiek. A potem, pasja. Bo czym, byłoby życie bez pasji? Motocykl, narty, podróże, fotografia, książka, słowo. Słowo, które wypowie, co pomyśli głowa. Słowo Boga, co serce poruszy. Dlatego powstaje DeNews - spotkanie, zamyślenie, modlitwa, światło, muzyka, obraz. I jeszcze raz człowiek.